O cestovaní, o vede, o správach z domova a zo sveta, o športe.

Zdá sa ti, že už vznikli podcasty o všetkom? My ti prinášame jeden šitý priamo pre tvoje uši.

Podcast SuperGenerácia, ktorý budeš môcť už čoskoro pravidelne počúvať, ti prinesie užitočné, praktické, no zároveň zábavné informácie o témach, ktorými mladí žijú.

Podcasty vznikajú pod záštitou IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže, vďaka spolupráci informačnej sieti EURODESK Slovensko (ktorá je súčasťou Národnej agentúry Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu a Európskeho zboru solidarity), regionálnych koordinátorov Odboru podpory práce s mládežou a externých spolupracovníkov.

Prečo Podcasty SuperGenerácia?

Každá generácia je svojim spôsobom výnimočná a super a je jedno ktorým písmenom je označená. Cieľová skupina našich podcastov nie sú iba mladí ale rôzne ,,super generácie”, Veď každá generácia si o sebe myslí, že je tá naj. A všetci majú pravdu. Tieto podcasty pomáhajú informovať pracovníkov s mládežou a mladých ľudí o európskych a národných príležitostiach a o tom, kde ich hľadať a ako ich využiť vo svojom osobnom i pracovnom živote. Zároveň otvárajú niektoré z (nielen) súčasných kritických tém a prinášajú na ne pohľady a názory fundovaných ľudí z daných oblastí. Podcasty vznikajú pod záštitou Iuventy – Slovenského inštitútu mládeže, vďaka spolupráci informačnej sieti Eurodesk (ktorá je súčasťou Národnej agentúry Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu a Európskeho zboru solidarity) a Regionálnych koordinátorov OPPM – Odboru podpory práce s mládežou a externých spolupracovníkov. Moderuje Michal Hudák ml.

Viac na https://eurodesk.sk/podcasty-supergeneracia/